20 Yıllık Tecrübe

27 Dönüm Alan

5 Farklı Mekan

200 Araçlık Otopark

HAKKIMIZDA

Baler Garden, 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin heyecanı ve gururunu yaşamaktayız. Aynı zamanda bu süre içerisinde sayısız düğün ve organizasyonlara başarılı bir şekilde imza atmanın Baler ailesinin olarak mutluğu ve sevincini yaşamaktayız.

27 dönüm alan üzerinde kurulu mekanımızın içinde 3 farklı konsepti ile hizmet veren 750 ve 1500 kişi kapasiteli kır bahçelerimizin yani sıra 350 kişi kapasite  iskele restoranlarımız mevcut olup deniz manzaralı ve gün batımı eşliğinde organizasyon sahiplerine unutmayacakları bir gün yaşatma arzusundayız.

Baler tesislerimizde müşterilerimizi özel seçenekler sunulan menülerimiz uzman aşçı kadromuz tarafından otel titizliğinde hijyenik  ortama sahip mutfağımızda bizim tarafımızdan hazırlanmakta olup tecrübeli servis personelimiz tarafından konuklarımıza sunulmaktadır.


AŞK'la Yapıyoruz....

Ulaşım konusunda son derece erişimi kolay konumumuz. 200 araç kapasiteli açık otoparkımızın 24 saat güvenlik kameraları tarafından kontrol sağlanan ücretsiz otopark hizmetimizle misafirlerimizin çocuklarıyla eğlenceli hoş bir vakit geçirebilmesi sağlamak amacıyla rahatça koşup oynayabilecekleri  çocuk oyun alanın yani sıra deniz manzaralı ve yeşillikler  içinde bulunan kafeteryamız kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Gelen misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşıladığı alanımızda yağmurlu ve olası bir hava muhalefeti durumunda özel olarak tasarlanmış  çadırlarımızda masalarınızı korunaklı hale getirebilmekteyiz.

Alanımızda misafirlerimizin ibadetlerini rahatça yapabilecekleri mescit alanımızda düşünülmüş olup bu alanda misafirlerimize özel olarak hazırlanmıştır.

Gelin organizasyonunuzu birlikte planlayalım sizlere unutmayacağınız bir gün yaşayın bizlerse sizlerin memnuniyetiniz karşısında mutlu olmanın gururunu yaşayalım.


Bize Ulaşın

Tel: 0533 742 02 06 - 0 (212) 591 65 82
Ambarlı Mah. Tesisler Yolu Cad. No:9 Ambarlı – Avcılar / İSTANBUL

Baler Garden Kır Düğünü Bahçesi
Tüm hakları Baler Garden Wedding House'a aittir.
Web Tasarım MLN Design